יום חמישי, 1 במאי 2014

תזהרו !! ---->> אריה שפר !!! נדל"ן הים התיכון !!!!

עו"ד נועם קוריס כותב: לדעתי הבעלים של משרד נדל"ן הים התיכון, המתווך אריה שפר הוא ממש רמאי וחולה נפש.

צריך להיזהר מכל קשר עם נדלן הים התיכון ועם פורטל יפו שאותו מנהל אריה שפר השקרן.


כדאי לדעתי ממש להיזהר של להתפתות לשום "עסקה" שמנסה למכור לכם חלומות בפרויקט המכללה ביפו ובמשכן השגריר ביפו.


לקריאה על אריה שפר : אריה שפר  נדל"ן הים התיכון   פרויקט המכללה 
אריה שפר מתווך הנדל"ן בתיווך נדל"ן הים התיכון שמשווק את פרויקט המכללה המפוקפק ביפו, עוסק בזמן האחרון בהטרדות ובאיומים. אחרי שהבטיחו בתיווך נדל"ן הים התיכון שלפרויקט המכללה ביפו יהיו אישורים כבר לפני חודש התחילו עכשיו להבטיח במשרד נדל"ן הים התיכון הבטחות כאילו לגבי פרויקט המכללה ביפו יהיו אישורים רק עוד חודש... מעניין מה יהיה בחודש הבא עם ההבטחות שלהם...  לדעתי האישית הם שקרנים בתיווך נדל"ן הים התיכון ושומר נפשו ירחק מכל עסק מפוקפק שקשור אליו אריה שפר ומשרד נדל"ן הים התיכון שלו...
כתבתי כבר, שכנראה מתוך שיעמום כשפרויקט המכללה ביפו המפוקפק שלו לא מתקדם, אז הנדלניסט אריה שפר מאיים ומטריד עורכי דין בזמן האחרון תוך שהוא מסביר שבסכסוך משפטי יש להתרכז בפעולות נגד עורכי הדין בגלל שלדעתו "אין ללקוח שום כוח בלי עורכי הדין". אג'נדה פסולה זו של אריה שפר נפסלה על ידי בית המשפט לאחרונה תוך שבית המשפט חש מוטרד מהטרדות עורכי הדין. (פסק הטרדת עורך דין היא פגיעה בחופש הביטוי)
סיפרתי גם, שלקוח שלי הסביר בכתבה במעריב שבגלל שלדעתו אריה שפר ממשרד תיווך נדלן הים הוא אדם שקרן ורמאי לדעתו, אז הוא הגיש קובלנה פלילית נגד אריה שפר (ההליך הפלילי נגד אריה שפר מתנהל במועד כתיבת שורות אלו בבית משפט השלום בירושלים) והלקוח אף התייחס בכתבה לכך שכתב בבלוג הביקורת אזהרה מפני אריה שפר
בכל מקרה, מסתבר שמר אריה שפר מטריד עורכי דין ומשמיץ בצורה שיטתית, ומכיוון שהוא משמיץ אותי אני מוצא לנכון להזהיר את הציבור ואת עורכי הדין מאריה שפר. שמשמיץ אותי ולאחרונה גם מפיץ נגדי שאני כותב עליו בבלוג אנונימי (למרות שהבלוג שלי נושא את שמי), בנוסף מסתמן שלמרות שמר אריה שפר הוא מתווך נדל"ן, הרי שהוא מאוד עסוק בייעוץ משפטי בלתי חוקי, תוך הפרה לכאורה של רישיון מתווך הנדל"ן שלו. בזמן האחרון נראה לי גם שלמר אריה שפר לא חשוב כל כך מה קובע בית המשפט. לאחר שביום 10.4.2014 המתין אריה שפר במסדרון בית המשפט להחלטה בעניין הטרדת עורכי הדין, בין היתר מהסוג בהן הוא נוקט ולאחר קביעת בית המשפט לעניין חברו, החליט אריה שפר להחמיר יותר את ההטרדות שלו כנגד עורכי הדין.
לפסק הדין של בית המשפט שקבע: אסור להטריד עורכי דין
דרך אגב, בכתבה במעריב הלקוח הגיב לעניין אריה שפר בין היתר, כך:
"שהוא עומד מאחרוי הפרסום שמר אריה שפר הוא שקרן, כמו גם ציין, כי "אריה שפר משקרים ומוציאים דיבה בפרסומיהם ובין היתר על כן  הוגשו נגדם גם קובלנות פליליות ותביעות אזרחיות. מכל מקום ידוע שאחד ממרכיבי תביעות הוצאת הדיבה שהוגשו  הינו שדבריהם של אריה שפר אינם אמת וגם בית המשפט ישתכנע בתביעות נגדם לעיל, כי דבריהם המשמיצים של השניים הינם דברי שקר". 
הכתבה כאן http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/573/045.html
למרות הכל ממשיך אריה שפר להטריד, להשמיץ, לכלכך, לאיים ובעיקר לשקר, הוא גם מסביר למה הוא לא מכבד את החלטות בית המשפט, תראו כאן:
לקריאה על אריה שפר : אריה שפר  נדל"ן הים התיכון   פרויקט המכללה 

דרך אגב, אם גם אתם הופתעתם שמתווך הנדל"ן איתו קבעתם להראות לכם את נכס הנדל"ן ביפו, הגיע מבין המכוניות רכב על טוסטוס של מד"א בעודו חוסך את העמידה בפקקים, את החניה ואת הדלק אז לבטח קבעתם עם אריה שפר הבעלים של משרד נדל"ן הים התיכון.


צורם לראות איך אותו אריה שפר ומשרד נדל"ן הים התיכון מנצלים את משאבי ותקציבי מד"א בשביל למכור לכם ועל חשבונכם עוד דירה ולשלשל כך עוד כספי עמלות לכיסו הפרטי של אריה שפר ומשרד נדל"ן הים התיכון.


אותו אריה שפר שאולי שם לב למבט המשתהה שלכם על כך שמד"א שלחה נציג למכור לכם דירה, אולי אפילו ניסה לעשות גם עליכם מניפולציה ובכלל להטעות אותכם כאילו זה שהוא מגיע עם הקטנוע של מד"א ואולי אפילו סיפר לכם איזה צ'יזבט בנושא, כאילו הקפיצו אותו בדיוק או משהו כזה...


אריה שפר מנסה לייצר לכם אמינות כהוא מגיע על הטוסטוס של מד"א אבל ברור לכולם שמתווך שמנצל בצורה כל כך צינית את המשאבים של מד"א הוא מתווך שאסור להאמין לו לאף מילה.

תראו עוד אזהרות על אריה שפר : אריה שפר הבעלים של נדל"ן הים התיכון

מי שלא מכיר, אז ככה מתאר אריה שפר באתר של נדלן הים התיכון את פרויקט משכן השגריר ביפו : פרויקט "משכן השגריר", שוכן בצמוד לבית השגריר הצרפתי המיתולוגי שבגבעת עליה.
הפרויקט כולל 6 יחידות מגורים, מהן 2 דירות פנטהאוז. 
את פרויקט המכללה מתאר אריה שפר באתר של נדל"ן הים התיכון ככה:

פרויקט שכונת המכללה האקדמית
אנו גאים להביא בפניכם את העסקה האטרקטיבית ביותר ביפו במיקום פנטסטי, במחירי מכירה מוקדמת.
באזור המתפתח והמתחדש ביותר ביפו יוקם פרויקט המכללה, ברחוב שקט צמוד לשטחים ירוקים, אשר גובל במתנ"ס בית צ'רנר שיהפוך לקאנטרי קלאב חדיש ומתקדם, ובמרחק הליכה מהמכללה האקדמית ת"א-יפו.


תראו עוד אזהרות על אריה שפר : אריה שפר הבעלים של נדל"ן הים התיכון

לקריאה על אריה שפר : אריה שפר  נדל"ן הים התיכון   פרויקט המכללה 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה